форум фронтовиків

На Вінничині учасникам АТО і їх дітям оплатили навчання в вузах

0 82

Обласний бюджет профінансував одноразову компенсаційну виплату за навчання у вищих навчальних закладах 243 учасникам АТО і їх дітям всього на 2 мільйони 40 тисяч гривень (в середньому по 8,4 тисячі на людину). Про це заявив Голова облради Анатолій Олійник.

«Ми одними з перших в країні підтримали ініціативу по одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників АТО та їхніх дітей. Перший етап – це оплата навчання на денній формі навчання для жителів області, а також тих, хто на момент вступу до вузу проживав на території Вінницької області … Відповідні кошти обласного бюджету спрямовано у вигляді субвенцій до районних бюджетів і бюджетів міст обласного значення з метою здійснення відповідних виплат органами соціального захисту райдержадміністрацій та виконкомів міських рад обласного значення ».

Тим часом, облрада готова запровадити другий етап компенсації навчання учасників АТО та їхніх дітей – він стосується тих, хто навчається заочно. Однак до цього питання депутати повернуться вже в наступному бюджетному році.

Коментарі
Loading...