форум фронтовиків

Уряд Великобританії буде співфінансувати програми із розвитку самозайнятості та професійної орієнтації, а також – гранти на розвиток бізнесу

0 408

Внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, які проживають у Житомирі та Житомирській області можуть долучитися до участі у програмі із розвитку самозайнятості та професійної орієнтації.

Організатор проекту – Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (DFID ‐ UK Department for International Development).

До участі у проекті запрошуються: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, учасники АТО та місцеві мешканці віком 18-60 (жінки та чоловіки).

Вимоги до учасника: самозайняті особи, а також ті, хто має бажання пройти навчання та отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію.

Програма передбачає видачу грандів на придбання обладнання: для самозайнятості до 625 фунтів стерлінгів. А також оплату курсів професійної орієнтації – до 350 фунтів стерлінгів.

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами:

  • 093-718-64-27 (Марина),
  • 050-712-59-70 (роб.),
  • (412) 46-10-86 (роб.),
  • 068-991-64-63 (Віктор)

та подати коротку заявку на співбесіду. Завітати до офісу Фонду громади Житомира для короткої бесіди та заповнити анкету учасника.

Надати копії наступних документів: довідку ВПО (лише для переселенців); посвідчення учасника АТО, усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду.

Заявки на участь у програмі приймають до 30 грудня 2017 року (включно).

 Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Коментарі
Loading...