форум фронтовиків

У Миколаєві переселенцям і ветеранам АТО допомагатимуть адаптуватися у громаду

0 165

За підтримки Світового банку та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у місті Миколаєві буде реалізований проект «Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО у громаду м. Миколаєва». Проект увійшов у десятку переможців в результаті конкурсного відбору.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Для значної частини ВПО та ветеранів АТО є проблемою обмежені можливості для отримання сталих доходів, а також труднощі із психологічною адаптацією, йдеться у повідомленні. Метою проекту є створення можливостей інтеграції ВПО до приймаючого населення, реінтеграції ветеранів АТО та розвитку єдиної згуртованої громади шляхом створення умов для розширення можливостей отримання доходів, а також надання психосоціальної підтримки.

В ході реалізації проекту очікуються такі зміни для цільових бенефіціарів:

  • подолання рівня безробіття шляхом підвищення самозайнятості (проведення навчальних бізнес-тренінгів);
  • створення платформи постійної дії для підвищення компетенцій, бізнес-комунікації та задоволення соціально-економічних потреб бенефіціарів;
  • отримання безкоштовного комплексу психотерапевтичних послуг (групові та тренінгові заняття, психокорекційна робота, навчання методам релаксації, стресостійкості, саморегуляції, аутогенних тренувань) завдяки спеціально створеним умовам в облаштованій єдиній в Україні сенсорній кімнаті особами, які пережили психотравму та потребують цілісного відновлення особистості.
Коментарі
Loading...