форум фронтовиків

Важливо: Верховна Рада виключила з прикінцевих положень закону “Про державний бюджет на 2018 рік” норму про те, що на 2018 рік зупиняється виплата грошового забезпечення військових, які звільняються зі служби за станом здоров’я, за власним бажанням або з інших поважних причин.

0 181

Верховна Рада внесла уточнення в закон “Про державний бюджет на 2018 рік” щодо соціального забезпечення військовослужбовців. За відповідне рішення проголосували 280 депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема Рада виключила з прикінцевих положень закону норму про те, що на 2018 рік зупиняється виплата грошового забезпечення військових, які звільняються зі служби за станом здоров’я, за власним бажанням або з інших поважних причин.

Також парламент скасував зупинку на 2018 рік норми про те, що співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) підлягають обов’язковому державному соціальному страхуванню.

Крім того, Рада відновила дію норми, згідно з якою особам рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу, які мають право на пенсію та звільняються зі служби за станом здоров’я, колишнім міліціонерам виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 50% місячного грошового забезпечення.

Депутати вилучили норму, яка давала повноваження Кабінету Міністрів встановлювати розміри і порядок виплати одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби військових і поліцейських.

Коментарі
Loading...