форум фронтовиків

Нові можливості для українських стартаперів: поборотись за гранти на найбільшій аграрній події світу

0 118

У період з 20 жовтня 2020 по 10 квітня 2021 в м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі під девізом «Об’єднуючи Уми, Створюємо майбутнє».

Попередньо передбачається, що захід відвідає близько 25 млн осіб з 180 країн.

Організаторами Всесвітньої виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo Live». Під час виставки передбачено проведення конкурсів на надання грантів, які будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів для покращення якості життя та мають суспільну цінність.

На сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України з’явився заклик брати участь в даному конкурсі.

Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до $ 100 тис. для розвитку та підтримки малих і середніх підприємств, стартапів і перспективних розробників з усього світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап почнеться в квітні 2018). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020.ae.

Нагадаємо, що в Україні до 31 січня 2018 року прийматимуть заявки на конкурс інноваційних бізнес-рішень для агросфери AGRITECH Challenge, переможець якого отримає грант на $10 тис.

До 26 лютого триватиме прийом заявок на участь в унікальній конкурсній програмі від Radar Tech, Agrohub та МХП – MHP ACCELERATOR. Програма орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері агробізнесу.

Коментарі
Loading...