форум фронтовиків

На Тернопіллі за гектар орендованих земель селяни отримували понад 4 тис. грн (Інфографіка)

0 115

Середній розмір орендної плати на Тернопіллі за гектар переданих в оренду земель становив 4,36 тисячі гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру в Тернопільській  області.

Завдяки Держгеокадастру Тернопільщини до місцевих бюджетів за оренду землі надійшло понад сім мільйонів гривень. У 2017 році на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в області, реалізовано права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1634,05 гектара.

Стартова річна вартість за користування земельними ділянками становила 8% від нормативної грошової оцінки. За підсумками проведених торгів максимальний відсоток орендної плати зафіксовано у Гусятинському районі — 588,4%. Під час проведення торгів орендна плата зросла до 105 тис. грн.

У Збаразькому, Зборівському та Тернопільському районах відсоток орендної плати збільшився на понад 200% від нормативної грошової оцінки.

За результатами земельних аукціонів, проведених у 2017 році Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, місцеві бюджети регіону щороку отримуватимуть 7,14 млн грн надходжень у вигляді орендної плати за користування землею.

Графіка

Коментарі
Loading...