форум фронтовиків

Наймасштабніший проект будівництва гуртожитків для військових набирає обертів

0 109

Майже закінчились всі процедури торгів с закупівлі послуги з будівництва. Підписано вже 75 угод, процесс визначення переможців по закупівлі планується закінчити вже за два тиждні.

На сьогоднішній день по всій країні, одночасно в різних областях, містах, на різних будівельних майданчиках, триває реалізація амбітного та масштабного проекту будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників. А це — Подільськ, Миколаїв, Дачне, Очаків, Броди, Старичі, Яворів, Хмельницький, Мирне, Новоград-Волинський, Біла Церква, Конотоп, Гончарівське, Бердичів, Кременчук, Житомир та Десна.

Зараз роботи проводяться вже на 75 майданчиках.

Реалізація цього проекту відбувається за дорученням Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка та перебуває під постійним контролем керівництва Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що на реалізацію проекту будівництва 184 житлових комплексів для Збройних Сил України передбачено фінансовий ресурс у сумі 2,6 млрд грн, з урахуванням коштів на відновлення зовнішніх інженерних мереж для під’єднання житлових комплексів. Фінансування робіт буде здійснюватися наступним чином: 1,0 млрд грн. — за спеціальним фондом за рахунок коштів, які надійшли до Міноборони від реалізації конфіскованого майна; 1,6 млрд грн. — за загальним фондом Міністерства оборони України.

Будівництво житлових комплексів для контрактників здійснюватиметься на територіях військових містечок майже по всій території України — в 21 області. Планується побудувати 184 будівлі загальною кількістю 23 тисячі ліжкомісць.

Коментарі
Loading...