форум фронтовиків

Магістерська програма з публічного управління та адміністрування для демобілізованих учасників АТО

sales presentation
0 92

Вступники на Магістерську програму з публічного управління та адміністрування УКУ  у 2018-2019 н.р. можуть претендувати на такі стипендії:

  • 3 стипендії  від Western NIS Enterprise Fund для демобілізованих учасників АТО, які покриватимуть до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – Ярослава Джонсон, президент і виконавчий директор WNISEF.

RGB_logo_horizontal_black

Умови та процедура отримання стипендії:

  • Для осіб, що претендують на отримання стипендії для демобілізованих учасників АТО, необхідно подати копію посвідчення учасника бойових дій.
  • Вступник має зголоситися на участь в конкурсі з отримання стипендії при проходженні спібесіди на вступних випробуваннях.
  • Вступник повинен успішно скласти вступні іспити Магістерської програми з публічного управління та адміністрування.
  • Після вступних іспитів вступник має пройти співбесіду з представником надавача стипендії на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA у їх досягненні». Дата, час і місце проведення такої співбесіди будуть повідомлені абітурієнту додатково.
  • Перевагу в отриманні стипендії отримують абітурієнти, які займають вище місце в рейтинговій таблиці результатів вступних іспитів, а також працюють в сфері публічного адміністрування.
  • Остаточне рішення про надання стипендії приймає представник надавача стипендії за результатами співбесіди.
  • Вступник має підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

Умови вступу: http://spm.ucu.edu.ua/magisterska-programa/pravyla-pryjomu/

Для запитань/уточнень – Марія Гонська (097-671-04-90)

Коментарі
Loading...