форум фронтовиків

На Миколаївщині ветерани АТО змусили депутатів проголосувати за виділення їм землі

0 70

На Миколаївщині, в Михайлівській ОТО, ветерани АТО в ході сесії громади на чотири з половиною години заблокували вихід із залу і змусили депутатів проголосувати за угоду на відведення їм земельних ділянок.
Повідомляється, що спочатку депутати ніяк не могли дійти згоди – виносити це питання на розгляд сесії чи ні. Причиною затримки стало те, що список земельних ділянок, які повинні були бути виділені, не був узгоджений. Депутати на чолі з головою громади Володимиром Чечуєм запропонували створити робочу групу, яка спочатку вирішить, які ділянки повинні бути виділені, а потім розгляне питання.

– Ми проїдемо комісією, подивимося ділянки і приймемо рішення, – сказав Володимир Чечуй.

Однак військовослужбовці та активісти зажадали проголосувати за угоду про виділення вже на цій сесії, а потім «розбиратися» з питанням далі.

– Ви дайте угоду і потихеньку розбирайтеся. Є угода – є гарантія. Немає угоди, немає гарантії, що ви через сім днів тут зберетеся або ми вас тут половимо. Навіщо ми повинні за вами бігати ?! Ви ж наші депутати! – сказав один з військовослужбовців.

Деякі депутати вирішили покинути засідання сесії, після чого воїни АТО заблокували вихід, а одна з активісток сказала, що депутатів не випустять до тих пір, поки питання про дільницях не буде проголосований.

– Я просто хотіла б на вас подивитися, якби це стосувалося ваших дітей. А тепер знаходите спільну мову, як хочете – з цього сесійного залу не вийде жодна людина, поки питання не буде соглашен! Всі почули? Спілкуйтеся! – сказала активістка.

Коментарі
Loading...