форум фронтовиків

Київрада попросила Уряд затвердити порядок одержання ветеранами АТО позики на будівництво

0 99

Депутати Київської міської ради прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України для реалізації права ветеранів війни на житлову позику.

Про це повідомляє телеканал «Київ».

Чинне законодавство передбачає для ветеранів війни право одержання позики на будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт житлових будинків і благоустрій садових ділянок. Передбачається погашення такого кредиту протягом 10-ти років, починаючи з п’ятого року після закінчення будівництва. Проте, наразі порядок надання таких позик не було затверджено Кабміном. 

Станом на початок 2018 року, у міському Реєстрі на обліку перебувають 24 724 киян-учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО. Місто надає киянам – учасникам АТО та їхнім родинам додаткові, окрім загальнодержавних пільг, гарантії соціального захисту, підкріплені міським бюджетом.

Зокрема, ще у 2014 році у межах цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” затверджено Порядок надання допомоги киянам-учасникам АТО та родинам киян, які загинули під час проведення АТО.

У 2016 році на соціальну допомогу учасникам АТО та родинам у Києві було спрямовано 102 млн. гривень, у 2017 році – близько 175 млн.

Коментарі
Loading...