форум фронтовиків

Міжнародні бригади з Кореї, США та Канади нададуть безкоштовне стоматологічне лікування захисникам України

0 116

Сьогодні розпочалася благодійна акція за підтримки посольства Республіки Корея зі стоматологічної реабілітації з використанням дентальних імплантатів. 70 українських військовослужбовців – учасників бойових дій на Сході країни отримають безкоштовну стоматологічну допомогу.Серед почесних гостей були Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби Збройних Сил України полковник медичної служби Ігор Хоменко, начальник Національного ВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України полковник медичної служби Михайло Ліщишин та президент національної спілки стоматологів України Мирон Угрин.Як розповів полковник медичної служби Михайло Ліщишин, на базі Центральної стоматологічної поліклініки близько 70 наших військовослужбовців впродовж 5 днів будуть оперувати міжнародні бригади з Кореї, США, Канади, а також вітчизняні стоматологи. Загалом 24 професійних стоматологів. Ветеранам ООС встановлять дентальні імпланти та проведуть реабілітацію зубощелепної системи.

— Така акція проходить не вперше, — додав Михайло Ліщишин. — До цього ми проводили більше 10 акцій з різними системами імплантів від різних виробників. Вперше такий благодійний захід відбувся ще в 2015 році.

Полковник медичної служби Ігор Хоменко зі свого боку зазначив, що у 2019 році буде створено 6 нових пересувних стоматологічних кабінетів на базі сучасного обладнання, що діятимуть у районі операції Об’єднаних Сил.— Ми намагаємося створити медичну службу, яка відповідала б стандартам НАТО, — додав він. — А ті проблемами, які на сьогодні ми, на жаль, не можливо вирішити самостійно, нам допомагають вирішувати наші друзі, наші партнери з Альянсу та з інших країн. Я дуже вдячний всім за таку допомогу.По завершенні церемонії з відкриття акції відбулося нагородження Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» тих, хто надав допомогу у лікуванні українських бійців.

Руслан ТАРАСОВ, «Народна армія»

Коментарі
Loading...