форум фронтовиків

Новостворені фермерські господарства отримають одноразову субсидію

0 79

Кабінет Міністрів передбачив виділення новоствореним фермерським господарствам одноразової державної субсидії для ведення сільськогосподарської діяльності в період перших трьох років у розмірі 3 тис. гривень на 1 га в рамках державної програми підтримки розвитку фермерства. Відповідну постанову прийнято в ході вчорашнього засідання уряду, передає 112.ua.

Згідно з документом, одне господарство може бути профінансовано не більше ніж на 60 тис. гривень.

Крім того, документом передбачається, що в 2018 році фінансова підтримка фермерським господарствам виявляється у вигляді субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 га) для членів такого господарства у розмірі 5,5 прожиткових мінімумів.

Максимальний розмір такої субсидії на одне господарство не може перевищувати 30 тис. гривень.

Кабінет Міністрів розширив перелік фермерських господарств, яким може надаватися фіндопомога.
Новини за темою: Рада скерувала до КСУ проект змін до Конституції про проголошення фермерського господарства основою аграрного устрою

Тепер на підтримку може претендувати господарство з чистим доходом від реалізації продукції до 20 млн гривень на рік (у 2017 – до 15 млн гривень), а також сільськогосподарський кооператив молочного і м’ясного напрямків, до складу якого входить не менше 20 членів, і плодово-ягідного, овочевого і з заготівлі і переробки дикорослих ягід, грибів і рослин зі складом не менше 7 членів, в розпорядженні яких перебуває не більше ніж по 100 га.

Також постановою збільшена кількість закупленого вітчизняного насіннєвого матеріалу на одне господарство, вартість якого буде частково компенсована з держбюджету, – з 30 тис. гривень до 60 тис. гривень.

Коментарі
Loading...