форум фронтовиків

Як учасникам бойових дій скористатися своїм законним правом на безкоштовний пільговий міжміський проїзд. Алгоритм дій

0 118

Останнім часом побільшало звернень від учасників бойових дій (далі – УБД) про відмову надання квитків на пільгових умовах у касах автостанцій на міжміські маршрути. Ситуації, де автостанції відмовляють власникам посвідчень УБД в пільговому проїзді, непоодинокі. Відповідно постає питання щодо алгоритму дій в подібному випадку.

Наприклад: УБД хоче поїхати автобусом «Київ – Одеса».
Що для цього потрібно?

✔ Звернутися до каси з продажу квитків з документом, що підтверджує статус пільговика («Посвідчення учасника бойових дій») згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», з проханням надати квиток на пільговий проїзд за обраним маршрутом.
✔ Сплатити автостанційний збір. Цей збір обов’язковий до сплати всіма категоріями пасажирів. Розмір автостанційного збору у різних регіонах різний. Може варіюватися в залежності від рішення органів місцевої влади.
✔ Отримати у касира квиток на пільговий проїзд з зазначеним номером місця.
✔ Пройти до салону автобуса, пред’явивши водію квиток, «Посвідчення учасника бойових дій» та зайняти своє місце.

ВСЕ! Більше ніяких документів у вас НЕ МАЮТЬ права вимагати

ВАЖЛИВО!!! Пільги на безоплатний проїзд автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньо районних, внутрішньо- та міжобласних, незалежно від відстані та місця проживання, передбачені:
п.7, ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Коментарі
Loading...