форум фронтовиків

При Міністерстві ветерагів буде створено Експертну раду з питань психосоціальної адаптації

0 119

“Ми потребуємо розробки комплексної державної програми психологічної підтримки військовослужбовців та ветеранів”, на цьому наголосила Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз під час спілкування із ветеранською спільнотою Чернігівської області.

«Ми маємо попередні домовленості з Міністром оборони України Степаном Полтораком щодо розробки такої комплексної програми, яка передбачає формування психологічного профілю військовослужбовця, програму декомпресії та психосоціальної адаптації. Це забезпечить можливість Міністерства у справах ветеранів визначати яку саме допомогу чи послугу, в якій формі ми маємо надати ветерану», – заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Під час зустрічі з ветеранами, яка пройшла в форматі діалогу, Ірина Фріз також зазначила, що наразі гостро стоїть питання підготовки фахівців.

«При Міністерстві найближчим часом буде створено Експертну раду з питань психосоціальної адаптації та забезпечення міжвідомчої координації. Яка буде займатися розробкою як нормативної бази, так і розробкою механізмів її реалізації», – додала Ірина Фріз.


Крім того на зустрічі обговорювались питання забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх сімей, виділення земельних ділянок. Окремо було піднято питання житла для учасників бойових дій, які є внутрішньо переміщеними особами. Міністр у справах ветеранів наполягає на тому, що пільги мають відповідати сучасним потребам ветеранів і бути максимально ефективними.

Коментарі
Loading...