форум фронтовиків

Мінветеранів та Мінрегіонбуд вирішили розробити нову бюджетну програму, щодо забезпечення житлом учасників бойових дій, зокрема ветеранів АТО/ООС ВПО

0 164

Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством регіонального будівництва та житлово-комунального господарства України розроблятимуть нову бюджетну програму, щодо забезпечення житлом учасників бойових дій, зокрема ветеранів АТО/ООС ВПО.

Про це сьогодні домовились Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та заступник очільника Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе.

Під час зустрічі йшлося про програми як державного так і регіонального рівня щодо забезпечення житлом військовослужбовців, ветеранів, а також внутрішньо-переміщених осіб.  Також сторони обговорили наявну програму «Доступне житло».

За словами керівника держаної установи Держмолодьжитло Сергія Комнатного, на сьогодні існує 4 загальнодержавних та 106 регіональних державних програм, щодо забезпечення житлом громадян України.

На жаль, окремої бюджетної програми яка б стосувалась учасників АТО/ООС та ВПО немає. Тому виникає нагальна потреба в розробці спільної державної програми, яка б стосувалась саме цих категорій громадян.

Під час зустрічі Ірина Фріз та Лев Парцхаладзе домовились спільним листом звернутись до Міністерства фінансів, таким чином вийти з ініціативою, щодо до розробки та запровадження нової програми забезпечення житлом ветеранів АТО/ООС ВПО.

Коментарі
Loading...